Nasze usługi

Jesteśmy młodą i dynamiczną grupą fanatyków internetu. W każdy projekt strony internetowej wkładamy kawałek swojej duszy - dlatego nasi Klienci kochają nasze pomysły i często wracają po więcej.

Wirtualne biura

Projekty stron internetowych powstają w naszym Wirtualnym biurze. Aby wyprodukować jedyny w swoim rodzaju projekt strony internetowej postanowiliśmy pracować w niestandardowych miejscach. Projektujemy w samolotach, na lotniskach czy też w samochodzie podczas podróży.

Design

Nietuzinkowy design to jeden z najważniejszych punktów dobrego wykonania strony internetowej. Wybiegamy po za ramy standardowyh stron internetowych i przekraczamy granice możliwości komputerów.

Wykonanie

Nie będziemy obiecywać, że Twoja strona powstanie w ciągu 1-2 dni. To niemożliwe, aby poznać Ciebie, Twój biznes i określić Twój cel. Pracujemy z Tobą tak długo, jak jest to konieczne aby na koniec zaskoczyć cię Twoim własnym wyglądem strony internetowej.

Pozycjonowanie

Naszym zdaniem pozycjonowanie strony internetowej zajmuje sporo czasu. Dobrze wykonana strona internetowa pojawia się w wyszukiwarkach dość szybko, jednak aby znalazła się w czołówce rankingu - potrzeba na to czasu. Spędzimy go razem, rozmawiając jakie zmiany należy wprowadzić.


Etapy tworzenia strony internetowej

Szkic
cel
pytania
idee
Wstęp
target
odbiorcy
treść
Tworzenie
wielki pomysł
zarys
projekt
Wdrożenie
Hosting
social media
Start
radość
zabawa
impreza

Jesteśmy najlepsi

W dotychczasowej współpracy z klientami - każdy pierwszy projekt strony internetowej zostawał zaakceptowany przez klienta bez zbędnych zmian. Oznacza to, że nasz projekt graficzny w blisko 100% odzwierciedlał to, czego nasi klienci oczekiwali.

Pozycjonowana przez nas strona internetowa w krótkim okresie czasu trafiła na pierwsze strony wyników wyszukiwania. Dzięki temu nasz klient wyprzedził swoją konkurencję w swoim segmencie rynku.

Jesteśmy innowacyjni

Nie znamy nikogo, kto przed stworzeniem strony internetowej - poznaje dobrze jej właścicieli i ich życie. To proces, kiedy nabieracie Państwo do nas zaufania, a my jesteśmy w stanie trafniej dobrać projekt strony internetowej do Państa gustu.

Projekty naszych stron są zawsze inne niż strony innych podmiotów w tej samej branży. Będziecie Państwo zawsze wyróżnieni pośród stron internetowych Państwa konkurencji.

It is best for us to say our works.
Co proponujemy?

Tworzenie indywidualnych stron internetowych, projektowanie stron internetowych i następnie ich pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Działamy na terenie Trójmiasta - ale nasi klienci pochodzą z terenu całej Polski

Proponujemy wyróżniający się design, ciekawe nietuzinkowe projekty stron oraz szybki czas reakcji na Państwa potrzeby. Dodatkowo zajmujemy się opieką i promocją Państwa firmy w tzw Social-Media (Facebook, Twitter, Instagram itp).

Dlaczego?

"Nie masz konta na Facebook'u - nie żyjesz" - tak kiedyś powiedział pewien mądry człowiek. Dokładnie tak samo jest ze stroną internetową. Każda szanująca się firma czy osoba, która chce istnieć w realnym biznesie - zobowiązana jest do posiadania strony internetowej.

Pozwala to Państwa klientom na weryfikację, czy kontaktują się z odpowiednią firmą, poznać Państwa ofertę czy po prostu odszukać kontakt.

Jak?

Od pomysłu do projektu przez kilka ciekawych spotkań, podczas których poznamy Państwa potrzeby i wymagania. Zaproponujemy jedno z kilku rozwiązań na stworzenie strony internetowej. Dopasujemy projekt do Państwwa potrzeb i przygotujemy wygląd graficzny.

Nasze doświadczenie w tworzeniu i pozycjonowaniu stron internetowych pozwoli na bezbolesny proces kreatywnego tworzenia zawartości strony tak, aby spełniała ona obecne trendy internetu oraz wymogi techniczne.